Penzion Bílý dům

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Otakarova 1523, Uherské Hradiště 68601

Penzion Bílý dům je hned v centru Uherského Hradiště - 50 metrů od Mariánského náměstí. Přestože je penzion velmi levný, jeho pokoje jsou pěkné, nové a moderní. Nabízí také soukromí a klid. Celková kapacita ubytování je 26 hostů. Na výběr jsou klasické pokoje, které mají společné sociální zázemí s ostatními pokoji, nebo prostorné apartmány s kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Celý hotel je bezbariérový. V okolí naleznete dostatek zajímavých míst i sportovních příležitostí - možnost zapůjčení kol přímo v hotelu. Možnost parkování vozidla zdarma na uzavřeném parkoviště. Příjezd je nutný nahlásit předem.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Bílý dům On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj dvoulůžkový
Pokoj třílůžkový
Pokoj čtyřlůžkový
Apartmán A2
Apartmán A1

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Bílý dům Pokoje

Penzion Bílý dům nabízí 6 pokojů (dvě, tři a čtyři lůžka) a 2 apartmány.

V pokojích najdete Wi-Fi, televizi, mini ledničku, noční stolky, stůl i skříň. Sociální zařízení je pro pokoje společné na chodbě.

Jeden z apartmánů (A1) má dvě ložnice, terasu a obývací pokoj spojený s prostornou kuchyní. Také je zde samostatné sociální zařízení a šatna. Apartmán (A2) má tři samostatné pokoje a vlastní sociální zařízení.

V hotelu je možnost vyprání prádla, uschování zavazadel, případné objednání taxi služeb. Lze také zprostředkovat zapůjčení kol a dalšího sportovního vybavení.

Penzion Bílý dům Gastronomie

Penzion vlastní restauraci nemá, bude vám však k dispozici jeho plnohodnotná vybavená kuchyňka a další stravování lze zajistit po domluvě.

Jelikož je Penzion Bílý dům hned u Mariánského náměstí, najdete zde několik různých restaurací, cukrárnu i kavárnu. Pár desítek metrů od hotelu vás zve Restaurant Net nebo si můžete třeba užít oběd s výhledem na řeku Moravu v Restauraci U Komína.

Penzion Bílý dům Recepce

Příjezd od 14 do 19 hodin


Odjezdy do 10 hodin


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Penzion Bílý dům Dostupnost

Penzion Bílý dům se nachází pouhých 50 metrů od Mariánského náměstí. Autem se dostanete pohodlně do města i k hotelu a pokud svůj příjezd předem nahlásíte, bude vám k dispozici bezplatné parkování v uzavřeném areálu.

V případě využití veřejné dopravy je autobusové nádraží vzdálené 600 metrů a vlakové cca 700 metrů.

Penzion Bílý dům Okolí

Uherské Hradiště je centrem Slovácka. K městu neodmyslitelně patří slovácký duch i kvalitní víno.

Určitě navštivte Slovácké muzeum i galerii, kde se můžete seznámit s místní kulturou. V okolí budou k návštěvě lákat Bílé Karpaty, hrad Buchlov, vinařské uličky v Mařaticích či rovnou Slovensko.

S dětmi oceníte aquapark a unikátní Kovozoo. Vyrazit lze i na procházku podél řeky Moravy.

Penzion Bílý dům Speciální akce a slevy

Spolupracujeme s klášterní vinárnou Zlomek&Vávra při zajišťování ubytování při gastronomických gurmánských akcích pořádaných v centru města cca 300m od Penzionu Bílý dům.

Penzion Bílý dům Další informace

Děti do tří let budou mít ubytování v Penzionu Bílý dům bezplatné - bez nároku na postel (postýlku je možné si zapůjčit). Děti do 15 let platí 200 Kč na den.

Penzion Bílý dům

Otakarova 1523, Uherské Hradiště
Zobrazit celou mapu